باتری موتور برقی

شرکت پویا انرژی پارس نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش باتری موتور برقی در اصفهان 

پویا انرژی پارس - باتری ویلچر - باتری هیتاکو - باتری موتور برقی

از انواع وسایل پاک در زمینه حمل و نقل به موتورهای برقی می­­توان اشاره کرد. این وسایل کمترین ضرر را به محیط زیست می­رسانند از این رو کشورها موتورهای برقی را برای عموم مردم طراحی و تولید کرده و در اختیار آنها قرار می­دهند تا در خیابان­های شهر مورد استفاده قرار بگیرند.

خوشبختانه در ایران موتور سیکلت برقی رو به توسعه و فرهنگ سازی است و نسبت به سایر وسایل که با سوخت فسیلی کار می­کنند مورد علاقه و توجه بسیاری قرار گرفته است. اگرچه با وجود تمام مزایایی که این وسایل دارند احتمال دارد بر اثر استفاده زیاد یا ضربه دچار آسیب شوند و نیاز به قطعه اضافی داشته باشند.

البته باید توجه کرد که موتورهای برقی نیز مانند دیگر وسایل در هر دوره زمانی به تعویض قطعات مصرفی نیاز دارند: مثل لنت­های ترمز، باطری، تیوپ، لاستیک و دیگر قطعات مصرفی. بنابراین یک موتور برقی در بهترین حالت، هم نیاز به سرویس دوره­ای و هم به تعویض قطعات نام برده دارد اما در مقایسه با موتورهای بنزینی از استحکاک کمتری برخوردار است و کمتر دچار مشکل می­شود.

تعویض باطری موتور برقی

برای اینکه باتری موتور برقی خود را تعویض نمایید، بهتر است که از یک باطری ۱۲ ولت ۲۰ آمپر استفاده کنید. باتری های ۱۲ ولت ۱۸ آمپر به هیچ وجه توصیه نمی شود، اندازه­ های ­این دو باطری کاملا یکسان است و از نظر جای گرفتن در محفظه مشخص شده مشکلی نخواهد داشت.

اما دلیل اختلاف باطری ۱۸ آمپر و ۲۰ آمپر، تنها در ظرفیت آنها نمیباشد بلکه دلیل اصلی اختلاف قیمت این باتری ها ، ساختار داخلی متفاوت آنها میباشد. باتری های ۱۸ آمپر از نوع UPS بوده که به هیچ وجه مناسب موتور برقی نمیباشد و بر اثر تکان خوردن و وارد شدن ضربه، شارژ آنها افت کرده و از طول عمر باتری کاسته میشود، در حالی که باتری های ۲۰ آمپر از نوع DZM بوده که مخصوص موتورهای برقی طراحی و ساخته شده تا در اثر تکان خوردن و یا وارد شدن ضربه از شارژ آنها کاسته نشود و به طور کلی طول عمر بیشتری نسبت به باتری های ۱۸ آمپر دارند.

امروزه باطری ۱۲ ولت ۲۰ آمپر ساعت با برندهای مختلفی تولید و ارائه می­شود.

پویا انرژی پارس - باتری ویلچر - باتری هیتاکو - باتری موتور برقی

شرکت پویا انرژی پارس نمایندگی فروش انواع باتری موتور برقی می باشد که با تکیه بر تجربه کارشناسان و حسن اعتماد مشتریان خود توانسته با بیشتر شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی در استان اصفهان در حوزه فروش ، نصب و خدمات پس از فروش باتری موتور برقی خدمات و همکاری های مورد توجهی ارائه نماید. 

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید باتری موتور برقی با کارشناسان ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۱۴۱۸۵۵ – ۰۳۱۳۳۳۶۱۷۹۱

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید باتری موتور برقی با کارشناسان ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۱۴۱۸۵۵ – ۰۳۱۳۳۳۶۱۷۹۱